home backup

O mnie

Jakub Wittchen


Wykonuję zdjęcia dla nowoczesnych i rozwijających się firm oraz przedsiębiorców.

Dysponuję profesjonalnym sprzętem fotograficznym, mobilnym sprzętem studyjnym i zespołem wykwalifikowanych współpracowników (m.in. grafik, wizażystka).

Od 2016 roku specjalizuję się również w fotografii wykonywanej z powietrza (pilotaż drona). Posiadam wszelkie niezbędne certyfikaty w tym zakresie (zdany egzamin państwowy, Świadectwo Kwalifikacji Personelu Lotniczego UAVO VLOS wydawane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego).

Zapraszam do współpracy – Jakub Wittchen


Portfolio


Zapraszam do zapoznania się z selekcją prac, które miałem przyjemność zrealizować dla moich klientów.

 

 
Zaufali mi

Klienci

Marta Klepka
Jakub Wittchen - to jeden z nielicznych fotografów w Polsce, który czyta potrzeby, ale także emocje klienta w mgnieniu oka. To profesjonalista pod każdym względem. Od punktualności, pomysłu, procesu realizacji, po ostatniego maila. W słowniku Jakuba słowo "nie", nie istnieje. Jest zawsze TAK lub spróbujemy. A jego "spróbujemy" jest najlepsze jakie znam. Praca z nim to przyjemność, spokój i poczucie bezpieczeństwa, ale także ogromna satysfakcja.

Marta Klepka
dyrektor
-
Hotel Blow Up Hall 5050
Barbara Banat
Od 2010 roku Jakub Wittchen zrealizował dziesiątki sesji fotograficznych dla działu marketingu i PR Starego Browaru. Kiedy wykonywał dla nas zdjęcia, mogliśmy być pewni, że będą świetne, a często – dzięki jego zaangażowaniu i kreatywności, otrzymywaliśmy efekty lepsze od oczekiwanych. Jakub świetnie rozumie potrzeby klienta, komunikacja z nim zawsze przebiega sprawnie i profesjonalnie. Mam nadzieję, że uda nam się współpracować jeszcze przy wielu projektach.

Barbara Banat
Koordynator PR
-
Stary Browar

Blog


Zapraszam do śledzenia moich aktualnych działań fotograficznych, planów, inspiracji oraz kulis pracy.

 
 
Kontakt


Zapraszam do kontaktu!